wz
jelen

Fotografie: Obě fotografie vznikly v chráněných rezervacích poblíž Mladé Boleslavy. Více obrázků v sekci fotografie....

liska
NOVINKY | DISKUSE | AKCE | FOTOKLUB | ČLENOVÉ | FOTOGRAFIE | HISTORIE

Setkání 16.1.07
Sešli jsme se podruhé v tomto roce v rekordním zastoupení, ale opět bez mapy. Někde v koutku duše jsem to očekával a pořád jsem věřil, že ji někdo donese. Bohužel, minule jsme čas vyplnili plodnou diskusí, ale teď bylo dost témat vyčerpáno.

Na setkání se objevily staré známé tváře, což je dobrá zpráva a snad je absence mapy od příští schůze neodradí. Ta by napříště měla být na 100%. Možná by stálo za zvážení, zda by se nehodnotila vždy jen jedna mapa, aby jsme eliminovaly situace, kdy v pěti lidech hodnotíme dvě mapy a pak 2x po sobě nemáme do čeho dloubnout :-)
Příjemné bylo, že téměř všichni dorazili včas.

Na druhou stranu se vybrali členské příspěvky. Ilja ukázal střípky ze své tvorby. Mírovi jsem předal 3 předchozí ročníky aby viděl, jaké fotografie se do soutěže dávají a jak se hodnotí. Druhou fotosoutěž zatím organizovat nebudeme. Fotografie do klubové soutěže na email: sefokl@email.cz
To je asi vše, co se událo. Napříště budu já i Richard mimo, takže se upload fotografií na serveru trochu opozdí. Pokud někdo z vás dostane mapu do ruky, napište do diskuse, který klub se nám to dostal do spárů. Dík, Jirka

Informace 8.1.07
Na příští fotokroužek by měl dorazit pokladník Ilja. Bylo by vhodné vzít si sebou nějakou korunu, na zaplacení členského příspěvku (500,- kč). Na kroužku se dohodne co bude z členských příspěvků financováno.

Setkání 2.1.07
Po svátcích jsme se sešli a diskutovali dlouhé tři hodiny. Tentokrát jsme nehodnotili žádnou prezentaci z jiného klubu, zato jsme přivítali nového člena, který se nebál a přinesl ukázku své tvorby. Věřím, že se ukáže i příště, aby viděl práci a fotografie ostatních fotoklubů.
Schůze byla přínosná v podobě nové fotosoutěže, které se může zúčastnit každý z členů fotokroužku (v případě vážnejšího zájmu nečlena klubu bude zváženo zařazení i jeho do fotosoutěže). Kroužek opět nenavštívili někteří členové, což už je bohužel "klasika"
Pro tyto dny je téma "Architektura", což bude pro mnoho z nás oříšek, ale co jsme chtěli to máme :-). Další informace o fotosoutěži se dozvíte TADY
Do příštího fotokroužku (16.1.2007) by měla dorazit další mapa, tak snad bude na co koukat.
Pokud se nestane něco mimořádného, tak by www příprava na soutěž, měla být hotova do konce pracovního týdne.

Jiří Šilhán

TOPlist
Archív:  3 2 1