wz
jelen

Fotografie: Obě fotografie vznikly v chráněných rezervacích poblíž Mladé Boleslavy. Více obrázků v sekci fotografie....

liska
NOVINKY | DISKUSE | AKCE | FOTOKLUB | ČLENOVÉ | FOTOGRAFIE | HISTORIE

Informace 23.2.07
Po delší době jsem aktualizoval stránky. Hlavní důvodem je reklamace jednoho z komponentů v mém PC. V reportu přibyl nový od Vládimíra Jíny. Zajímavé sportovní momentky určitě stojí za schlédnutí.
Dále se jedná o nákupu foto-zboží v USA. Více informací si zdělíme zajisté v klubu.
Přidal jsem také snímky Míry Koudelky, které najdete v sekci fotografie.
Co se týče mapy, tak zatím mě Ilja neinformoval o tom, že by z Turnova posalli nějakou novou.
Díky za trpělivost a nezapomeňte, že za týden končí 2.kolo sefo press foto.

Setkání 13.2.07
Pravidelné setkání fotoklubu bylo doprovázeno výbornými fotografiemi z fotoklubu Jaroměř. Z tradičních členů chyběl pouze Míra Koudelka. V bodování jsme nebyli skromní a klubu z Jaroměře dali letošní maximum. Nad magické číslo 100 se dostane opravdu jen kvalitní mapa a jsem zvědav jak tento klub dopadne na konci soutěže.
V akci jsme viděli minitiskárnu a doslova mě "spadla čelist". Fešák který z tiskárny vylezl mi nápadně někoho připomínal a musel jsem smeknout nad kvalitou tisku. Fotoklub netradičně skončil v jednom restauračním zařízení, plném dobrého jídla, pití a překlepů slečny servírky.
Na příští fotoklub zatím není nahlášená žádná mapa, ale snad se k nám během příštích dnů z Turnova něco dostane. Ilja mě bude jistě informovat.

Výsledky kola Architektury jsou konečně kompletní. Po prvním kole si udělal Vladimír Jína slušný náskok, ale za ním už jsou ostatní narovnaní v těsném kontaktu. Pokud byste si chtěli přečíst více o jeho "fotolovu", nahlédněte do sekce report, nebo přímo zde

Informace 10.2.07
Vysledky po prvním kole

Fotografie doplněny o komentáře!!!

Informace 8.2.07
Přídána nová kategorie "REPORTÁŽ". Počet přístupu na stránky překročil magické číslo 100 za týden, což je příjemná zpráva. V úterním fotoklubu se bude hodnotit "mapa" fotografů z Jaroměře. Prý se jedná o dobrou práci, tak se máme na co těšit.

Informace 7.2.07
Dnes skončila uzávěrka hodnocení naší tvorby. Výsledky ještě neodeslali David Chlum a Ilja Todorov. Počkal bych tedy s prezentací na ně, aby to bylo kompletní. Komentáře jsou různorodé a vypovídají, že každý vnímá architekturu trochu jinak.
Zveřejnil jsem také fotografickou reportáž Richarda Stehlíka. kterou můžete schlédnout ZDE

Informace 2.2.07
Odstartovalo první kolo klubové soutěže SEFO PRESS FOTO
ARCHITEKTURA 2007
V soutěži je celkem 10 fotografií členů klubu. Hodnotí se anonymně, ve stupnici 1-10 bodů, na emailovou adresu sefokl@email.cz Nehodnotí se vlastní fotografie. Ještě důležitější než bodování, je pro mnoho fotografů ohodnocení fotografie slovy. Proto se nebojte k bodům přidat komentář.
Kategorie členů doplněna o Míru Mrňáka

Informace 23.1.07
Včera jsem obdržel velice pozitivní informaci od Ilji, který by mohl předávání "map" mezi námi a Turnovem vyřešit. Místo kde pracuje je pár metrů od pana Kudrnáče, takže by si fotografie předávali. Tím by se vyřešil dlouhodobý problém výměny a bylo by dopředu jasné zda mapa bude a z jakého klubu.
Dále se tu vytváří několik dlaších internetových aktivit a prezentací. Pokud by někdo měl zájem podělit se o své fotografie z akcí, nebo výletů a napsat k nim třeba nějaké stručné povídání, nebo poodhalení způsobu pořízení snímku, bude vítan :-). Na vlastní kůži jsem si to zkusil a není to tak jednoduché jak se zdá.

TOPlist
Archív:  3 2 1